facebook twitter Google Plus
Kertenkele 85. Bölüm Fragmanı (Final)
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kertenkele 85. Bölüm Fragmanı (Final) özeti:

Atv ekranlarının sevilen komedi dizisi Kertenkele Yeniden Doğuş'un 85. bölüm fragmanı yayınlandı. Eylül 2016'da Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kertenkele bomba gibi bir giriş yaptı. Sera Tokdemir ve Timur Acar'ın dizinin yeni sezonunda oyuncu kadrosundan ayrılmasıyla birlikte Ahmet Kayakesen ve Asena Tuğal katıldı.Maskeli kızla yüzleşen Murat için işler hiç de istediği gibi gitmeyecektir. Diğer yandan Zeynep Murat'ın kendisini Ziya rolünde yakalamaya çalışan biri olduğundan şüphelenmektedir. Zeynep Murat'ı kendine aşık ederek intikam almayı planlar. Melis'e gelen sürpriz telefonla Zeynep'in alsında Zeynep Şanlı olmadığı ortaya çıkar.


Kertenkele dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kertenkele 85. Bölüm Fragmanı (Final) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kertenkele dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kertenkele 85. Bölüm Fragmanı (Final) Yorumları (0)
Kertenkele 85. Bölüm Fragmanı (Final) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kertenkele 85. Bölüm Fragmanı (Final) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kertenkele yeni sezon fragmanı,Kertenkele yeni bölüm fragmanı,Kertenkele son bölüm fragmanı,Kertenkele 85. bölüm fragmanı, Kertenkele 85. Bölüm Fragmanı (Final) ne zaman yayınlanacak, Kertenkele 85. Bölüm Fragmanı (Final) hangi gün yayınlanacak, Kertenkele 85. Bölüm Fragmanı (Final) hangi kanalda, Kertenkele 85. Bölüm Fragmanı (Final) saat kaçta, Kertenkele 85. Bölüm Fragmanı (Final) neler olacak, Kertenkele 85. Bölüm Fragmanı (Final) özeti