facebook twitter Google Plus
Kertenkele 85. Bölüm 2. Fragmanı (Final)
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kertenkele 85. Bölüm 2. Fragmanı (Final) özeti:

Atv ekranlarının sevilen komedi dizisi Kertenkele Yeniden Doğuş'un 85. bölüm fragmanı yayınlandı. Eylül 2016'da Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kertenkele bomba gibi bir giriş yaptı. Sera Tokdemir ve Timur Acar'ın dizinin yeni sezonunda oyuncu kadrosundan ayrılmasıyla birlikte Ahmet Kayakesen ve Asena Tuğal katıldı.Maskeli kızla yüzleşen Murat için işler hiç de istediği gibi gitmeyecektir. Diğer yandan Zeynep Murat'ın kendisini Ziya rolünde yakalamaya çalışan biri olduğundan şüphelenmektedir. Zeynep Murat'ı kendine aşık ederek intikam almayı planlar. Melis'e gelen sürpriz telefonla Zeynep'in alsında Zeynep Şanlı olmadığı ortaya çıkar.


Kertenkele dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kertenkele 85. Bölüm 2. Fragmanı (Final) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kertenkele dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kertenkele 85. Bölüm 2. Fragmanı (Final) Yorumları (0)
Kertenkele 85. Bölüm 2. Fragmanı (Final) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kertenkele 85. Bölüm 2. Fragmanı (Final) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Kertenkele 85. Bölüm 2. Fragmanı (Final) ne zaman yayınlanacak, Kertenkele 85. Bölüm 2. Fragmanı (Final) hangi gün yayınlanacak, Kertenkele 85. Bölüm 2. Fragmanı (Final) hangi kanalda, Kertenkele 85. Bölüm 2. Fragmanı (Final) saat kaçta, Kertenkele 85. Bölüm 2. Fragmanı (Final) neler olacak, Kertenkele 85. Bölüm 2. Fragmanı (Final) özeti