facebook twitter Google Plus
Kertenkele 83. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kertenkele 83. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Atv ekranlarının sevilen komedi dizisi Kertenkele Yeniden Doğuş'un 83. bölüm fragmanı yayınlandı. Eylül 2016'da Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kertenkele bomba gibi bir giriş yaptı. Sera Tokdemir ve Timur Acar'ın dizinin yeni sezonunda oyuncu kadrosundan ayrılmasıyla birlikte Ahmet Kayakesen ve Asena Tuğal katıldı. Murat Zehra'nın gerçek kimliğini öğrenmeye çok yakındır. Murat'ın aslında Ziya Hoca (Kertenkele) olduğunu öğrenen Hicabi yine sorularıyla üstelemeye devam eder. Deli Meryem'in sıradışı hareketlerinden şüphelenen Gizem Hicabi'yi korumak için aynı evde kalır.


Kertenkele dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kertenkele 83. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kertenkele dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kertenkele 83. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kertenkele 83. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kertenkele 83. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kertenkele yeni sezon fragmanı,Kertenkele yeni bölüm fragmanı,Kertenkele son bölüm fragmanı,Kertenkele 83. bölüm fragmanı, Kertenkele 83. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kertenkele 83. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kertenkele 83. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kertenkele 83. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kertenkele 83. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kertenkele 83. Bölüm 2. Fragmanı özeti