facebook twitter Google Plus
Kertenkele 82. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kertenkele 82. Bölüm Fragmanı özeti:

Atv ekranlarının sevilen komedi dizisi Kertenkele Yeniden Doğuş'un 82. bölüm fragmanı yayınlandı. Eylül 2016'da Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kertenkele bomba gibi bir giriş yaptı. Sera Tokdemir ve Timur Acar'ın dizinin yeni sezonunda oyuncu kadrosundan ayrılmasıyla birlikte Ahmet Kayakesen ve Asena Tuğal katıldı. Murat duyduğu Zehra isminin peşinden gider, hakkında hiç bir bilgi bulunmayan Zehra'yı bulabilecek mi?


Kertenkele dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kertenkele 82. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kertenkele dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kertenkele 82. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kertenkele 82. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kertenkele 82. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kertenkele yeni sezon fragmanı,Kertenkele yeni bölüm fragmanı,Kertenkele son bölüm fragmanı,Kertenkele 82. bölüm fragmanı, Kertenkele 82. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kertenkele 82. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kertenkele 82. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kertenkele 82. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kertenkele 82. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kertenkele 82. Bölüm Fragmanı özeti