facebook twitter Google Plus
Kertenkele 81. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kertenkele 81. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Atv ekranlarının sevilen komedi dizisi Kertenkele Yeniden Doğuş'un 81. bölüm fragmanı yayınlandı. Eylül 2016'da Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kertenkele bomba gibi bir giriş yaptı. Sera Tokdemir ve Timur Acar'ın dizinin yeni sezonunda oyuncu kadrosundan ayrılmasıyla birlikte Ahmet Kayakesen ve Asena Tuğal katıldı. Karakolda yaşanan muammadan sonra Hicabi kendisine yardım eden Murat'ın neden böyle bir şey yaptığını sorgulamaktadır. Yoksa Murat Akıncı'nın Hicabi olduğunu öğrendi mi? Emniyet Müdür Murat'a gizli bir görev devreder. Bir yanlış anlaşılma sonucunda Murat ve Zeynep karı koca rolü oynamaktadır Yılmaz onların bu durumuna oldukça bozulmaktadır.


Kertenkele dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kertenkele 81. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kertenkele dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kertenkele 81. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kertenkele 81. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kertenkele 81. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Kertenkele 81. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kertenkele 81. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kertenkele 81. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kertenkele 81. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kertenkele 81. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kertenkele 81. Bölüm 2. Fragmanı özeti