facebook twitter Google Plus
Kertenkele 79. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kertenkele 79. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Atv ekranlarının sevilen komedi dizisi Kertenkele Yeniden Doğuş'un 79. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Eylül 2016'da Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kertenkele bomba gibi bir giriş yaptı. Sera Tokdemir ve Timur Acar'ın dizinin yeni sezonunda oyuncu kadrosundan ayrılmasıyla birlikte Ahmet Kayakesen ve Asena Tuğal katıldı. Murat hayatı pahasına kendini riske atmış ve Zeynep'i kurtarmıştır. Zeynep kendisi için fedakarlık yapan Murat'a borçlu hissetmekte ve bu yüzden Murat'ın iyileşme sürecinde hep yanında olur. Zeynep'in yoğun ilgisi sonrasında ikili arasında yakınlaşma yaşanır.


Kertenkele dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kertenkele 79. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kertenkele dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kertenkele 79. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kertenkele 79. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kertenkele 79. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Kertenkele 79. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kertenkele 79. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kertenkele 79. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kertenkele 79. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kertenkele 79. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kertenkele 79. Bölüm 2. Fragmanı özeti