facebook twitter Google Plus
Kertenkele 75. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kertenkele 75. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Atv ekranlarının sevilen komedi dizisi Kertenkele Yeniden Doğuş'un 75. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Eylül 2016'da Atv ekranlarında ekranlara gelen Kertenkele bomba gibi bir giriş yaptı. Sera Tokdemir ve Timur Acar'ın dizinin yeni sezonunda oyuncu kadrosundan ayrılmasıyla birlikte Ahmet Kayakesen ve Asena Tuğal katıldı. Kod adı Kertenkele isimli dosyayı gören Maskeli Kız (Zeynep) Kertenkele'nin hala yaşıyor olma ihtimalini düşünmektedir. Murat'ın kim olduğunu araştıran Yıılmaz amacına ulaşmak üzeredir.


Kertenkele dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kertenkele 75. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kertenkele dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Kertenkele 75. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kertenkele 75. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kertenkele 75. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Kertenkele 75. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kertenkele 75. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kertenkele 75. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kertenkele 75. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kertenkele 75. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kertenkele 75. Bölüm 2. Fragmanı özeti