facebook twitter Google Plus
Kertenkele 74. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kertenkele 74. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Atv ekranlarının sevilen komedi dizisi Kertenkele Yeniden Doğuş'un 74. bölüm fragmanı yayınlandı. Eylül 2016'da Atv ekranlarında ekranlara gelen Kertenkele bomba gibi bir giriş yaptı. Sera Tokdemir ve Timur Acar'ın dizinin yeni sezonunda oyuncu kadrosundan ayrılmasıyla birlikte Ahmet Kayakesen ve Asena Tuğal katıldı. Kertenkele Yeniden Doğuş sürpriz kahramanları ve aksiyon dolu sahneleriyle geliyor. Murat Komiser Maskeli Kız'ı bulabilecek mi? Maskeli Kız kimin evine girdi? Malikanede düzenlenen nişanda neler olacak?


Kertenkele dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kertenkele 74. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kertenkele dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kertenkele 74. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kertenkele 74. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kertenkele 74. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Kertenkele 74. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kertenkele 74. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kertenkele 74. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kertenkele 74. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kertenkele 74. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kertenkele 74. Bölüm 2. Fragmanı özeti