facebook twitter Google Plus
Kertenkele 70. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kertenkele 70. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Atv ekranlarında güzel bir ivme yakalayan Kertenkele dizisi bu hafta 70. Bölümü ile 18 haziran cumartesi akşamı ekranlara gelecek. Sonraki Kertenkele 70. Bölüm fragmanı ise hafta içi bir gün ekranlarınıza getireceğiz. Sokrat ölüme yakın olduğunu hissederken Kertenkele'yi de yanında götüreceğini düşünmektedir. Gizem'in bitmek bilmeyen sakarlıkları Büşra'nın sabrını zorlamaktadır. Kemal'i denizde bulamayan Melis Kemal'in uçurumdan atladığı yere polisleri çağırır. Diğer yandan Hayalet'in abisi Kızıl Ejder kardeşinin intikamını almak için İstanbul'a gelir.
Kertenkele dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kertenkele 70. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kertenkele dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Kertenkele 70. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kertenkele 70. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kertenkele 70. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kertenkele 70. Bölüm özeti,Kertenkele 70. Bölüm konusu,Kertenkele 70. Bölüm 2.fragman,Kertenkele 70. Bölüm de neler olacak, Kertenkele 70. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kertenkele 70. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kertenkele 70. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kertenkele 70. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kertenkele 70. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kertenkele 70. Bölüm 2. Fragmanı özeti