facebook twitter Google Plus
Kertenkele 69. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kertenkele 69. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Atv ekranlarında güzel bir ivme yakalayan Kertenkele dizisi bu hafta 69. Bölümü ile 11 haziran cumartesi akşamı ekranlara gelecek. Sonraki Kertenkele 69. Bölüm fragmanı ise hafta içi bir gün ekranlarınıza getireceğiz. Kertenkele kendini temize çıkaracak kaydı Akıncı'nın sayesinde Baba Kadir'in elinden almıştır. Kara Kemal Melis'i kazanabilmek için elinden gelen her şeyi yapmıştır fakat Melis tarafında hiç bir değişiklik yoktur. Kemal öyle bir plan yapar ki Melis'i bu tavrı için pişman etmeye karar vermiştir.
Kertenkele dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kertenkele 69. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kertenkele dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kertenkele 69. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kertenkele 69. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kertenkele 69. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kertenkele 69. Bölüm özeti,Kertenkele 69. Bölüm konusu,Kertenkele 69. Bölüm 2. fragman,Kertenkele 69. Bölüm de neler olacak, Kertenkele 69. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kertenkele 69. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kertenkele 69. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kertenkele 69. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kertenkele 69. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kertenkele 69. Bölüm 2. Fragmanı özeti