facebook twitter Google Plus
Kertenkele 68. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kertenkele 68. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Atv ekranlarında güzel bir ivme yakalayan Kertenkele dizisi bu hafta 68. Bölümü ile 4 haziran cumartesi akşamı ekranlara gelecek. Sonraki Kertenkele 68. Bölüm fragmanı ise hafta içi bir gün ekranlarınıza getireceğiz. Baba Kadir Hicabi ve Gizem'in arasını bozmak için her türlü çabayı göstermiştir. Baba Kadir Akıncı'nın izini bulmuş ve peşinden gitmiştir. Akıncı kapana kısılmıştır. Baba Kadir ve adamları ormanda bulabilecek mi?
Kertenkele dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kertenkele 68. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kertenkele dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kertenkele 68. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kertenkele 68. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kertenkele 68. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kertenkele 68. Bölüm özeti,Kertenkele 68. Bölüm konusu,Kertenkele 68. Bölüm fragman,Kertenkele 68. Bölüm de neler olacak, Kertenkele 68. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kertenkele 68. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kertenkele 68. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kertenkele 68. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kertenkele 68. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kertenkele 68. Bölüm 2. Fragmanı özeti