facebook twitter Google Plus
Kertenkele 66. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kertenkele 66. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Atv ekranlarında güzel bir ivme yakalayan Kertenkele dizisi bu hafta 66. Bölümü ile 21 mayıs cumartesi akşamı ekranlara gelecek. Sonraki Kertenkele 66. Bölüm fragmanı ise hafta içi bir gün ekranlarınıza getireceğiz. İsmini duyduğu ilk günden beri Kertenkele'ye nefret besleyen Deli Kenan şimdi daha çok öfkelidir çünkü Kertenkele'nin Şevket'e Banu'yu kaçırmasında yardım ettiğini zannetmektedir. Deli Kenan Şevket ve Kertenkele'yi öldürmek isterken Kertenkele Semih'in peşindedir. Kara Kemal Melis'le eğlenmek isterken hiç istemediği bir yanlışa sebep olur. Bıçkın Adnan kılığına giren Melis Zehra'nın peşini bırakmıyor. Melis verdiği rahatsızlıktan sonra kendini karakolda buluyor.
Kertenkele dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kertenkele 66. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kertenkele dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kertenkele 66. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kertenkele 66. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kertenkele 66. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kertenkele 66. Bölüm özeti,Kertenkele 66. Bölüm konusu,Kertenkele 66. Bölüm 2.fragman,Kertenkele 66. Bölüm de neler olacak, Kertenkele 66. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kertenkele 66. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kertenkele 66. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kertenkele 66. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kertenkele 66. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kertenkele 66. Bölüm 2. Fragmanı özeti