facebook twitter Google Plus
Kertenkele 65. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kertenkele 65. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Atv ekranlarında güzel bir ivme yakalayan Kertenkele dizisi bu hafta 65. Bölümü ile 14 mayıs cumartesi akşamı ekranlara gelecek. Sonraki Kertenkele 64. Bölüm fragmanı ise hafta içi bir gün ekranlarınıza getireceğiz. İsmini duyduğu ilk günden beri Kertenkele'ye nefret besleyen Deli Kenan şimdi daha çok öfkelidir çünkü Kertenkele'nin Şevket'e Banu'yu kaçırmasında yardım ettiğini zannetmektedir. Deli Kenan Şevket ve Kertenkele'yi öldürmek isterken Kertenkele Semih'in peşindedir. Kara Kemal Melis'le eğlenmek isterken hiç istemediği bir yanlışa sebep olur.
Kertenkele dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kertenkele 65. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kertenkele dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kertenkele 65. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kertenkele 65. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kertenkele 65. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kertenkele 65. Bölüm özeti,Kertenkele 65. Bölüm konusu,Kertenkele 65. Bölüm fragman,Kertenkele 65. Bölüm de neler olacak, Kertenkele 65. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kertenkele 65. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kertenkele 65. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kertenkele 65. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kertenkele 65. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kertenkele 65. Bölüm 2. Fragmanı özeti