facebook twitter Google Plus
Kertenkele 64. Bölüm Fragmanı 7 Mayıs
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kertenkele 64. Bölüm Fragmanı özeti: Atv ekranlarında güzel bir ivme yakalayan Kertenkele dizisi bu hafta 64. Bölümü ile 7 mayıs cumartesi akşamı ekranlara gelecek. Sonraki Kertenkele 64. Bölüm fragmanı ise hafta içi bir gün ekranlarınıza getireceğiz. Baba Kadir'in Gizem ve Hicabi'yi ayırmak için son oynadığı oyun işe yarayacak mı? Kertenkele Semih'i yakalayıp her şeyi itiraf ettirebilecek mi? Akıncının Hicabi olduğunu öğrenen Sokrat hemen harekete geçer. Ünal bu defa Kertenkele'yi yakalamaya çok yaklaşmıştır. Kertenkele köşeye sıkışmıştır. Ünal Kertenkele'yi bu defa hapse tıkabilecek mi?
Kertenkele dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kertenkele 64. Bölüm Fragmanı 7 mayıs fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kertenkele dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Kertenkele 64. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kertenkele 64. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kertenkele 64. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kertenkele 64. Bölüm özeti,Kertenkele 64. Bölüm konusu,Kertenkele 64. Bölüm fragman,Kertenkele 64. Bölüm de neler olacak, Kertenkele 64. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kertenkele 64. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kertenkele 64. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kertenkele 64. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kertenkele 64. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kertenkele 64. Bölüm Fragmanı özeti