facebook twitter Google Plus
Kertenkele 61. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kertenkele 61. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Atv ekranlarında güzel bir ivme yakalayan Kertenkele dizisi bu hafta 61. Bölümü ile 16 nisan cumartesi akşamı ekranlara gelecek. Sonraki Kertenkele 61. Bölüm 2. fragmanı ise hafta içi bir gün ekranlarınıza getireceğiz. Sokrat'ın haince tuzağına düşen Kertenkele polise yakalanmıştır. Hapse atılan Kertenkele'nin orada kalmaya hiç niyeti yoktur. Hicabi Gizem'i bir erkekle aynı masada görünce kıskançlık krizlerine girer. Gizem'in babası Hicabi ile ilişkisi olduğunu öğrenince karşı çıkacaktır. Akıncı'nın kim olduğunu öğrenmek isteyen Kertenkele Hicabi gerçeğini öğrenmek üzeredir.
Kertenkele dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kertenkele 61. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kertenkele dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kertenkele 61. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kertenkele 61. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kertenkele 61. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kertenkele 61. Bölüm özeti,Kertenkele 61. Bölüm konusu,Kertenkele 61. Bölüm fragman,Kertenkele 61. Bölüm de neler olacak, Kertenkele 61. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kertenkele 61. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kertenkele 61. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kertenkele 61. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kertenkele 61. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kertenkele 61. Bölüm 2. Fragmanı özeti