facebook twitter Google Plus
Kertenkele 60. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kertenkele 60. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Atv ekranlarında güzel bir ivme yakalayan Kertenkele dizisi bu hafta 60. Bölümü ile 9 nisan cumartesi akşamı ekranlara gelecek. Sonraki Kertenkele 60. Bölüm fragmanı ise hafta içi bir gün ekranlarınıza getireceğiz. Uçurumdan düşmesine ramak kala herkes otobüsün içerisinden kurtulur fakat Sokrat'ın oyunlarından kurtulmak bu kadar kolay olmayacaktır. Zehra'nın Bahar'a olan kıskançlığı en üst seviyeye çıkmıştır. Gizem Hicabi'ye aşık olduğunu sonunda itiraf etmeyi başarır. Sokrat Kertenkele'yi hapishaneye attıracak mükemmel bir plan hazırlamıştır. Sokrat'ı öldürmek için harekete geçen Kertenkele'nin ise hiç bir şeyden haberi yoktur.
Kertenkele dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kertenkele 60. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kertenkele dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kertenkele 60. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kertenkele 60. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kertenkele 60. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kertenkele 60. Bölüm özeti,Kertenkele 60. Bölüm konusu,Kertenkele 60. Bölüm fragman,Kertenkele 60. Bölüm de neler olacak, Kertenkele 60. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kertenkele 60. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kertenkele 60. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kertenkele 60. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kertenkele 60. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kertenkele 60. Bölüm 2. Fragmanı özeti