facebook twitter Google Plus
Kertenkele 59. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kertenkele 59. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Atv ekranlarında güzel bir ivme yakalayan Kertenkele dizisi bu hafta 59. Bölümü ile 2 nisan cumartesi akşamı ekranlara gelecek. Sonraki Kertenkele 59. Bölüm fragmanı ise hafta içi bir gün ekranlarınıza getireceğiz. Gizem Hicabi'yi baştan çıkarmak için ayağını burkmuş gibi yapmaktadır. Zehra ise Kertenkele'nin kızı Şeyma'ya kendini sevdirebilmek için elinden geleni yapmaktadır. Sokrat Kertenkele ve çevresindeki herkesi ortadan kaldırmak için harekete geçer.
Kertenkele dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kertenkele 59. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kertenkele dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Kertenkele 59. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kertenkele 59. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kertenkele 59. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kertenkele 59. Bölüm özeti,Kertenkele 59. Bölüm konusu,Kertenkele 59. Bölüm fragman,Kertenkele 59. Bölüm de neler olacak, Kertenkele 59. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kertenkele 59. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kertenkele 59. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kertenkele 59. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kertenkele 59. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kertenkele 59. Bölüm 2. Fragmanı özeti