facebook twitter Google Plus
Kertenkele 58. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kertenkele 58. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Atv ekranlarında güzel bir ivme yakalayan Kertenkele dizisi bu hafta 58. Bölümü ile 26 mart cumartesi akşamı ekranlara gelecek. Sonraki Kertenkele 58. Bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Akıncı'nın etrafı Ünsal Komiser tarafından sarılmıştı. Akıncı hiç kimsenin tahmin bile edemeyeceği bir hamle yapar. Sokrat torunu Şeyma'yı geri alabilmek için hemde Akıncı'yı ortadan kaldırabilmek için 3 kişiden oluşan bir fedai timi gönderir. Kemal Melis'e zarar gelmemesi için yasa dışı dövüş teklifini kabul eder. Hicabi tüm cesaretini toplayıp Gizem'e açılmaya karar verir. Gizem teklifi kabul edecek mi?
Kertenkele dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kertenkele 58. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kertenkele dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kertenkele 58. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kertenkele 58. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kertenkele 58. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kertenkele 58. Bölüm özeti,Kertenkele 58. Bölüm konusu,Kertenkele 58. Bölüm fragman,Kertenkele 58. Bölüm de neler olacak, Kertenkele 58. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kertenkele 58. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kertenkele 58. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kertenkele 58. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kertenkele 58. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kertenkele 58. Bölüm 2. Fragmanı özeti