facebook twitter Google Plus
Kertenkele 57. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kertenkele 57. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Atv ekranlarında güzel bir ivme yakalayan Kertenkele dizisi bu hafta 57. Bölümü ile 19 mart cumartesi akşamı ekranlara gelecek. Sonraki Kertenkele 57. Bölüm fragmanı ise hafta içi bir gün ekranlarınıza getireceğiz. Kızının nerede tutulduğunu öğrenen Kertenkele Ünsal ile birlikte baskın düzenler. Melis şirketin girmiş olduğu bir ihale yüzünden tehlike altındadır. Kara Kemal sevdiği kadını korumak için kendini siper edecektir. Gizli maskeli Akıncı her yerde Kertenkele'nin karşısına çıkmakta ve ona yardımcı olmaktadır. Ünsal emniyet güçleri olarak üstten aldığı emirle Akıncı'yı yakalamaya çalışır.
Kertenkele dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kertenkele 57. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kertenkele dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kertenkele 57. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kertenkele 57. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kertenkele 57. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kertenkele 57. Bölüm özeti,Kertenkele 57. Bölüm konusu,Kertenkele 57. Bölüm fragman,Kertenkele 57. Bölüm de neler olacak, Kertenkele 57. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kertenkele 57. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kertenkele 57. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kertenkele 57. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kertenkele 57. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kertenkele 57. Bölüm 2. Fragmanı özeti