facebook twitter Google Plus
Kertenkele 56. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kertenkele 56. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Atv ekranlarında güzel bir ivme yakalayan Kertenkele dizisi bu hafta 56. Bölümü ile 12 mart cumartesi akşamı ekranlara gelecek. Sonraki Kertenkele 54. Bölüm fragmanı ise hafta içi bir gün ekranlarınıza getireceğiz. Sokrat Kertenkele'nin kızı Şeyma'yı kaçırmıştır. Kertenkele polislerle birlikte harekete geçip Şeyma'yı kurtarmaya çalışır. Levent Kertenkele'ye yardım edecek midir? Zehra Şeyma ile ilgili büyük gerçeği öğreniyor mu? Zehra Kertenkele ile evlilik yolunda devam edecek mi?
Kertenkele dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kertenkele 56. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kertenkele dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kertenkele 56. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kertenkele 56. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kertenkele 56. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kertenkele 56. Bölüm özeti,Kertenkele 56. Bölüm konusu,Kertenkele 56. Bölüm fragman,Kertenkele 56. Bölüm de neler olacak, Kertenkele 56. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kertenkele 56. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kertenkele 56. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kertenkele 56. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kertenkele 56. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kertenkele 56. Bölüm 2. Fragmanı özeti