facebook twitter Google Plus
Kertenkele 55. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kertenkele 55. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Atv ekranlarında güzel bir ivme yakalayan Kertenkele dizisi bu hafta 55. Bölümü ile 5 mart cumartesi akşamı ekranlara gelecek. Sonraki Kertenkele 55. Bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kertenkele'nin küçük kızı Şeyma olduğunu öğrenen Levent herkesten bu gizli gerçeği saklamaktadır. Sokrat Şeyma'yı kaçırır fakat hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşır. Gizem Hicabi'yi etkilemek için uzun süre uğraşır fakat Hicabi her defasında sert karşılar. Kara Kemal ise Melis'in peşindedir Melis Kara Kemal'e yüz vermemektedir.
Kertenkele dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kertenkele 55. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kertenkele dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kertenkele 55. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kertenkele 55. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kertenkele 55. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kertenkele 55. Bölüm özeti,Kertenkele 55. Bölüm konusu,Kertenkele 55. Bölüm fragman,Kertenkele 55. Bölüm de neler olacak, Kertenkele 55. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kertenkele 55. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kertenkele 55. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kertenkele 55. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kertenkele 55. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kertenkele 55. Bölüm 2. Fragmanı özeti