facebook twitter Google Plus
Kertenkele 54. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kertenkele 54. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Atv ekranlarında güzel bir ivme yakalayan Kertenkele dizisi bu hafta 54. Bölümü ile 27 şubat cumartesi akşamı ekranlara gelecek. Sonraki Kertenkele 54. Bölüm fragmanı ise hafta içi bir gün ekranlarınıza getireceğiz. Şeyma Sokrat'ın adamlarından önce gizli bir el tarafından kaçırılır. Sokrat ve adamları Şeyma'nın peşindedir. Kertenkele söylediği yalanın arkasında durmak zorunda kalır ve Zehra ile birlikte Şeyma'nın babasını aramaya başlar. Kara Kemal malikaneyi basar ve Kertenkele'nin yerini öğrenir. Kertenkele Kara Kemal'le baş edebilecek midir?
Kertenkele dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kertenkele 54. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kertenkele dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kertenkele 54. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kertenkele 54. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kertenkele 54. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kertenkele 54. Bölüm özeti,Kertenkele 54. Bölüm konusu,Kertenkele 54. Bölüm fragman,Kertenkele 54. Bölüm de neler olacak, Kertenkele 54. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kertenkele 54. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kertenkele 54. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kertenkele 54. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kertenkele 54. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kertenkele 54. Bölüm 2. Fragmanı özeti