facebook twitter Google Plus
Kertenkele 53. Bölüm Fragmanı 20 Şubat
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kertenkele 53. Bölüm Fragmanı özeti: Atv ekranlarında güzel bir ivme yakalayan Kertenkele dizisi bu hafta 53. Bölümü ile 20 şubat cumartesi akşamı ekranlara gelecek. Sonraki Kertenkele 53. Bölüm fragmanı ise hafta içi bir gün ekranlarınıza getireceğiz. Sokrat nikahı basmıştır ve nikah gününde vurulanlar olmuştur. Zehra yaşananlardan Kertenkele'yi sorumlu tutmaktadır. Kertenkele yaşananlarla bi ilgisi olmadığını söylese de Zehra ikna olmaz. Kertenkele karanlık işlere bulaşmadığını kanıtlamak için her an Zehra'ya rapor verir. Sokrat Şeyma'nın Kertenkele'nin kızı olduğunu öğrenir ve Şeyma'yı bulmak için harekete geçer.
Kertenkele dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kertenkele 53. Bölüm Fragmanı 20 şubat fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kertenkele dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kertenkele 53. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kertenkele 53. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kertenkele 53. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kertenkele 53. Bölüm özeti,Kertenkele 53. Bölüm konusu,Kertenkele 53. Bölüm fragman,Kertenkele 53. Bölüm de neler olacak, Kertenkele 53. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kertenkele 53. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kertenkele 53. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kertenkele 53. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kertenkele 53. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kertenkele 53. Bölüm Fragmanı özeti