facebook twitter Google Plus
Kertenkele 51. Bölüm Fragmanı 30 Ocak Atv Yayınlandı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kertenkele 51. Bölüm Fragmanı özeti: Atv ekranlarında güzel bir ivme yakalayan Kertenkele dizisi bu hafta 50. Bölümü ile 30 ocak cumartesi akşamı ekranlara gelecek. Sonraki Kertenkele 51. Bölüm fragmanı ise hafta içi bir gün ekranlarınıza getireceğiz. Bizi takip etmeyi unutmayın...
Kertenkele yeni Bölümü ile bu akşam saat 20:00'da Atv ekranlarında sizlerle... Baron Kertenkele'yi işe devam etmesi konusunda Zehra ile tehdit eder. Kertenkele bu riski göze alamaz ve Baron'a çalışmaya devam eder. Diğer yandan Zehra Kertenkele'yi kirli işlerden uzak tutmaya çalışır aksi takdirde onunla evlenmeyi kabul etmeyecektir. Kertenkele ve Ünal 1000 yıllık bizans kolyesini müzeden çalmak için harekete geçer.

Kertenkele dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kertenkele 51. Bölüm Fragmanı 30 ocak Atv Yayınlandı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kertenkele dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kertenkele 51. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kertenkele 51. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kertenkele 51. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kertenkele 51. Bölüm özeti,Kertenkele 51. Bölüm konusu,Kertenkele 51. Bölüm fragman,Kertenkele 51. Bölüm de neler olacak, Kertenkele 51. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kertenkele 51. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kertenkele 51. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kertenkele 51. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kertenkele 51. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kertenkele 51. Bölüm Fragmanı özeti