facebook twitter Google Plus
Kertenkele 50. Bölüm Fragmanı 23 Ocak Atv Yayınlandı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kertenkele 50. Bölüm Fragmanı özeti: Atv ekranlarında güzel bir ivme yakalayan Kertenkele dizisi bu hafta 40. Bölümü ile 23 ocak cumartesi akşamı ekranlara gelecek. Sonraki Kertenkele 50. Bölüm fragmanı ise hafta içi bir gün ekranlarınıza getireceğiz. Bizi takip etmeyi unutmayın...
Kertenkele yeni Bölümü ile bu akşam saat 20:00'da Atv ekranlarında sizlerle... Kertenkele Zehra'ya yardım etmek için karakola gitmeye karar verir fakat Melis'in arkasından yaptığı hareket sonrası Kertenkele bayılıp kalır. Geceyi nezarethanede geçiren Zehra Kertenkele'ye öfkelidir. Melis son kozlarını masaya sürmeye devam eder. Kertenkele Zehra'ya bir söz vermek zorundadır Baron'la konuşmaya gider fakat başına gelen talihsiz olay işleri karıştırır.

Kertenkele dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kertenkele 50. Bölüm Fragmanı 23 ocak Atv Yayınlandı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kertenkele dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kertenkele 50. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kertenkele 50. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kertenkele 50. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kertenkele 50. Bölüm özeti,Kertenkele 50. Bölüm konusu,Kertenkele 50. Bölüm fragman,Kertenkele 50. Bölüm de neler olacak, Kertenkele 50. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kertenkele 50. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kertenkele 50. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kertenkele 50. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kertenkele 50. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kertenkele 50. Bölüm Fragmanı özeti