facebook twitter Google Plus
Kertenkele 45. Bölüm Fragmanı 12 Aralık
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kertenkele 45. Bölüm Fragmanı özeti: Kertenkele 45. Bölümü ile 12 aralık cumartesi günü akşamı saat 20:00'da atv ekranlarında olacak. Kertenkele'nin Melis'i ölümden kurtardığına şahit olan Zehra çılgına döner. Kertenkele Melis'in tekrar kendine zarar vereceğinden şüphelenmektedir. Tehlikeli adımlar atan Kertenkele bu defa nasıl kurtulacaktır?
Kertenkele dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kertenkele 45. Bölüm Fragmanı 12 aralık fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kertenkele dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kertenkele 45. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kertenkele 45. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kertenkele 45. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kertenkele 45. Bölümde neler olacak,Kertenkele 45. Bölüm özeti,Kertenkele 45. Bölüm konusu,Kertenkele 45. Bölüm yeni sezon fragmanı, Kertenkele 45. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kertenkele 45. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kertenkele 45. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kertenkele 45. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kertenkele 45. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kertenkele 45. Bölüm Fragmanı özeti