facebook twitter Google Plus
Kertenkele 39. Bölüm Fragmanı 31 Ekim
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kertenkele 39. Bölüm Fragmanı özeti: Kertenkele 39. Bölümü ile 31 ekim cumartesi günü akşamı saat 20:00'da atv ekranlarında olacak. Kertenkele malikaneye gelerek farkında olmadan kendini tehlikeye atmıştır. Melis Zehra'dan intikamını alabilmek için Kertenkele'nin yaşadığını gizlemesi gerekmektedir bunun için elinden geleni yapacaktır. Ünsal Kertenkele'yi bulabilmek için Deli Kenan'ın izini sürer. Levent Selin'e evlenme teklif etmek için hazırlıklara başlamıştır.
Kertenkele dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kertenkele 39. Bölüm Fragmanı 31 ekim fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kertenkele dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kertenkele 39. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kertenkele 39. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kertenkele 39. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kertenkele 39. Bölümde neler olacak,Kertenkele 39. Bölüm özeti,Kertenkele 39. Bölüm konusu,Kertenkele 39. Bölüm yeni sezon fragmanı, Kertenkele 39. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kertenkele 39. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kertenkele 39. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kertenkele 39. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kertenkele 39. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kertenkele 39. Bölüm Fragmanı özeti