facebook twitter Google Plus
Kertenkele 38. Bölüm Fragmanı 24 Ekim
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kertenkele 38. Bölüm Fragmanı özeti: Kertenkele 38. Bölümü ile 24 ekim cumartesi günü akşamı saat 20:00'da atv ekranlarında olacak. Zehra Kertenkele ile karşılaşmış ve şoka girmiştir. Kertenkele'nin kapısına dayanan Zehre ummadığı bir durumla karşılaşacak ve bunun sonucunda Melis ile arasında ipler kopma noktasına gelir. Zehra'dan onur kırıcı sözler duyan Melis için her şey çok farklıdır artık. Kertenkele'yi Ahmet Şimşek sanan öğrenciler ve Kertenkele arasında macera devam eder. Kertenkele ve Melis yakınlaşmaya başlar. Umulmadık bir zamanda Kertenkele Zehra'nın yaşadığı malikanenin kapısında belirir.
Kertenkele dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kertenkele 38. Bölüm Fragmanı 24 ekim fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kertenkele dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Kertenkele 38. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Kertenkele 38. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kertenkele 38. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kertenkele 38. Bölümde neler olacak,Kertenkele 38. Bölüm özeti,Kertenkele 38. Bölüm konusu,Kertenkele 38. Bölüm yeni sezon fragmanı, Kertenkele 38. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kertenkele 38. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kertenkele 38. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Kertenkele 38. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Kertenkele 38. Bölüm Fragmanı neler olacak, Kertenkele 38. Bölüm Fragmanı özeti