facebook twitter Google Plus
Kertenkele 37. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kertenkele 37. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Kertenkele 37. Bölümü ile 10 ekim cumartesi günü akşamı saat 20:00'da atv ekranlarında olacak. Zehra Kertenkele ile karşılaşmış ve şoka girmiştir. Kertenkele'nin tek derdi ise peşindeki Ünsal'dan kurtulmaktır. Ummadığı bir insan Kertenkele'ye yardımcı olur. Kertenkele Ünsal'dan şimdilik kurtulur. Zehra eve gittiğinde yatak döşek travma geçirir. Zehra Kertenkele'nin peşini bırakmayacaktır. Kertenkele'nin yaşadığını tek bilen Melis vicdan azabı ile intikam duygusu arasında kalmıştır.
Kertenkele dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kertenkele 37. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kertenkele dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Kertenkele 37. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Kertenkele 37. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kertenkele 37. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kertenkele 37. Bölümde neler olacak,Kertenkele 37. Bölüm özeti,Kertenkele 37. Bölüm konusu,Kertenkele 37. Bölüm yeni sezon fragmanı, Kertenkele 37. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kertenkele 37. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kertenkele 37. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Kertenkele 37. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Kertenkele 37. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Kertenkele 37. Bölüm 2. Fragmanı özeti