facebook twitter Google Plus
Kertenkele 35. Bölüm 3. Fragmanı Yeni Sezon
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kertenkele 35. Bölüm 3. Fragmanı özeti: Kertenkele yeni Sezonun 2. tanıtım fragmanı sitemize eklenmiştir. Kertenkele 35. bölüm 2. tanıtım fragmanında sakalları gitmiş olarak görüyoruz. Doktor'una göre Ziya hoca öldü ve herkes artık ölü olarak biliyor. Yeni hayatında Ziya hoca Zehra' ve kardeşinden uzak kalabilecek mi?
Kertenkele dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Kertenkele 35. Bölüm 3. Fragmanı Yeni Sezon fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Kertenkele dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kertenkele 35. Bölüm 3. Fragmanı Yorumları (0)
Kertenkele 35. Bölüm 3. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kertenkele 35. Bölüm 3. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kertenkele 35. Bölümde neler olacak,Kertenkele 35. Bölüm özeti,Kertenkele 35. Bölüm konusu,Kertenkele 35. Bölüm yeni sezon fragmanı, Kertenkele 35. Bölüm 3. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Kertenkele 35. Bölüm 3. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Kertenkele 35. Bölüm 3. Fragmanı hangi kanalda, Kertenkele 35. Bölüm 3. Fragmanı saat kaçta, Kertenkele 35. Bölüm 3. Fragmanı neler olacak, Kertenkele 35. Bölüm 3. Fragmanı özeti